Загальна інформація про фінансові послуги

Перелік фінансових послуг, на надання яких має право Фінансова компанія:

Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту.
Ліцензія видана згідно з Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 16 липня 2016 року № 1326 та переоформлена відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг від 26 січня 2017 року № 163 «Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню».
Термін дії ліцензії – безстроково.
 
Правила про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту:Інформація про договори, які укладаються Фінансовою компанією:

ТОВ «ФК «Народна позика» з Клієнтами укладає наступні договори:
  1. Договір про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (Кредитний договір для неспоживчих цілей).
  2. Договір про споживчий кредит.
Механізм захисту прав споживачів:ТОВ «ФК «Народна позика» не надає і не пропонує фінансові послуги, які надаються іншими фінансовими установами

ТОВ «ФК «Народна позика» не сплачує податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги

ТОВ «ФК «Народна позика» не надає додаткових фінансових послуг

При наданні кредитів ТОВ «ФК «Народна позика» не застосовуються компенсаційні схеми, створення гарантійних фондів для даного виду фінансових послуг діючим законодавством України не передбачено.